دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

در سه محور تغییر الگوی تردد ایجاد شده است

shobeyri 0 21 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیر مهندسی ایمنی و ترافیک شهرداری زنجان گفت : تغییر الگوی تردد در سه محور انجام شده است که از جمله آن‌ها مسدود شدن کمربندی جنوبی به سمت خیابان فردوسی و در جریان بودن تردد از خیابان فردوسی به سمت کمربندی جنوبی، برعکس شدن تردد در محور خیابان هفت تیر از پایانه به سمت خیابان سعدی و نیز مسدود شدن مسیر رفت از ابتدای خیابان توحید به سمت خیام جنوبی و در جریان بودن مسیر برگشت از خیام جنوبی تا سر خیابان توحید است.

پارک های زنجان مناسب سازی می شوند

shobeyri 0 16 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهردار زنجان از اولتیماتوم یک ماهه به شهرداران مناطق جهت مناسب سازی پارک ها خبر داد و گفت: در جلسه طرح جهادی بهسازی و مناسب سازی پارک ها مصوب شد شهرداران مناطق از ۲۵ تیر تا ۲۵ مرداد نسبت به مناسب سازی پارک های شهر زنجان اقدام نمایند.

اتوبوس‌های زنجان برای معلولان مناسب‌سازی می‌شود

shobeyri 0 18 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهردار زنجان در نشست تخصصی معلولان که با حضور استاندار زنجان و همزمان با هفته تامین اجتماعی در کارخانه کبریت زنجان برگزار شد با اشاره به اینکه معلولیت جزوی از طبیعت و جامعه است؛ گفت : در زمان شکل‌گیری فضاهای شهری توجه مسؤولان به این بحث بسیار ضروری است؛ همچنان که به سایر اقشار جامعه نیز در این حوزه توجه داریم.

روابط زنجان با خواهرخوانده هایش توسعه می‌یابد

shobeyri 0 14 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهردار زنجان گفت: روابط اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی میان این شهر با پنج خواهر خوانده خود در پنج کشور دیگر، از سر گرفته می شود و توسعه می یابد.

اجرای پیاده‌راه محدودیت ترافیکی است نه ممنوعیت

shobeyri 0 5 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهردار زنجان با اشاره به اجرای دو مرحله‌ای پیاده‌راه زنجان گفت: اینگونه نیست که با اجرای پیاده‌راه این محور به صورت کامل بسته شود؛ بلکه محور بهسازی و تعریض و کیفی سازی شده و محور میانی به عنوان مسیر تردد باقی می‌ماند.

زنجان در ایجاد پیاده‌راه‌سازی عقب‌مانده است

shobeyri 0 25 رتبه مطلب: بدون رتبه

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر زنجان در توضیح جزئیات پیاده‌راه سبزه میدان با اشاره به این‌که اجرای سنگ‌فرش، نورپردازی، ساماندهی تابلوهای شهری و زیباسازی محیطی با استفاده از گل‌های فصلی در پیاده‌راه سبزه‌میدان پیش‌بینی شده است، گفت : برای تمامی مغازه‌ها و مکان‌های واقع در این محور ما بین خیابان امام تا سبزه میدان ضابطه‌هایی پیش‌بینی شده است و در صورت تخریب باید مطابق با ضوابطی که در طرح پیش‌بینی شده است انجام شود.

اجرای پیاده‌راه محدودیت ترافیکی است نه ممنوعیت

shobeyri 0 93 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهردار زنجان با اشاره به اجرای دو مرحله‌ای پیاده‌راه زنجان گفت: اینگونه نیست که با اجرای پیاده‌راه این محور به صورت کامل بسته شود؛ بلکه محور بهسازی و تعریض و کیفی سازی شده و محور میانی به عنوان مسیر تردد باقی می‌ماند.

شهرداری برای تقویت و رونق هسته مرکزی زنجان تلاش می کند

shobeyri 0 76 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهردار زنجان گفت: اعتقاد ویژه ای به تقویت هسته مرکزی شهر و حفظ آرامش این محدوده داریم، بنابراین باید به هر شکلی این منطقه را از یک سو آرام سازی و از سوی دیگر تقویت و رونق بخشی کنیم.

فقط 5درصد آبیاری فضای سبز شهر زنجان با آب شرب است

shobeyri 0 58 رتبه مطلب: بدون رتبه

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زنجان با اشاره به آبیاری فضای سبز شهر زنجان از طریق 28 چاه گفت:95 درصد آبیاری‌ها از طریق آب خام و 5 درصد از طریق آب شرب انجام می‌شود.

نیم فوتسال شهرداری زنجان قهرمان مسابقات جام رمضان شد

shobeyri 0 54 رتبه مطلب: بدون رتبه

مسابقات دسته جات آزاد فوتسال جام رمضان با شرکت ۱۵ تیم در سالن ورزشی کارگران زنجان بعد از سه هفته با معرفی تیم قهرمان به کار خود پایان بود.

RSS
12345678910انتها
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn