دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

آگهي مزايده عمومي 14-97؛ مديريت اموربهره برداري جايگاه هاي عرضه سوخت CNG

shobeyri 0 27 رتبه مطلب: بدون رتبه

سازمان حمل ونقل بارومسافرشهرداري زنجان در نظر دارد مديريت اموربهره برداري جايگاه هاي عرضه سوخت CNG جهاد ،اشراق،ارم ،خيام ،الهيه ،گلشهر،زيباشهررا با مشخصات مندرج دراسناد مزايده به شركتهاي داراي صلاحيت و مورد تائيد شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران از طريق برگزاري مزايذه عمومي  واگذار نمايد.

آگهی فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار برای پروژه پارك جنگلي گلستان

shobeyri 0 25 رتبه مطلب: بدون رتبه

با تدبیر در ترسیم افق های پر افتخار و امید به آینده ای روشن برای شهری ایده آل، آماده ی استقبال از سرمایه گذاران متعهد می باشد .

آگهی فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار برای پروژه پارك جنگلي خانه بوران

shobeyri 0 39 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداری زنجان ، با تدبیر در ترسیم افق‌های پر افتخار و امید به آینده‌ای روشن برای شهری ایده آل، آماده  استقبال از سرمایه گذاران متعهد می باشد.

۹۰۰ نفر از نیروهای شهرداری به بخش خصوصی واگذار می‌شود

shobeyri 0 24 رتبه مطلب: بدون رتبه

رییس کمیسیون توسعه عمران و محیط زیست شورای اسلامی شهر زنجان گفت: سناریوهای مختلفی برای واگذاری امور خدماتی و فضای سبز شهرداری ارائه شده بود که در نهایت مصوب شد، همه افرادی که به عنوان کارگر خدمات شهری و فضای سبز کار می‌کنند، واگذار شود.

واگذاری امور فضای سبز و امور خدماتی شهرداری به بخش خصوصی تصویب شد

shobeyri 0 16 رتبه مطلب: بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در آخرین جلسه رسمی و غیرعلنی شورای شهر زنجان، واگذاری امور فضای سبز و امور خدماتی شهرداری به بخش خصوصی تصویب شد.

همزمان با سوم خرداد مزار شهدای زنجان گلباران شد

shobeyri 0 31 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری با اعلام این مطلب گفت: آئین میهمانی لاله ها در زنجان برگزار و گلزار شهدای بالا و پایین شهر زنجان روز پنجشنبه همزمان با گرامی داشت سالروز فتح خرمشهر با حضور شهردار زنجان، اعضای شورای اسلامی و معاونین و مدیران شهرداری گلباران و عطرافشانی شد.

مزایای مدیریتی، تنها در زمان مدیریت به اشخاص پرداخت می‌شود

shobeyri 0 30 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهردار زنجان با اشاره به اینکه در امر مدیریتی با کسی عقد اخوت نداریم، گفت: یک شخص قرار نیست، همیشه مدیر بماند و یک شخص صرفا وقتی مدیر است، باید حقوق و مزایای مدیر را دریافت کند و در صورت تغییر و تحولات این مزایا و امتیازات به وی تعلق نخواهد گرفت.

گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در شهرداری زنجان

shobeyri 0 43 رتبه مطلب: 1.0

به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر مراسمی با حضور فرمانده سپاه انصار المهدی زنجان ، شهردار زنجان و نایب رییس شورای اسلامی شهر برگزار شد.

100 هزار تاکسی فرسوده در کشور وجود دارد

shobeyri 0 48 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیرکل حمل و نقل و ترافیک شهری وزارت کشور با بیان اینکه در قالب طرح نوسازی ناوگان عمومی 48 هزار اتوبوس شهری و برون‌شهری، 220 هزار کامیون و کامیونت نوسازی می‌شود، گفت: در حال حاضر 100 هزار تاکسی فرسوده در کشور وجود دارد.

RSS
12345678910انتها
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn