دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

EasyDNNNews

جشنواره هفت سین در کارخانه کبریت برگزار می‌شود
shobeyri

جشنواره هفت سین در کارخانه کبریت برگزار می‌شود

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با اعلام این خبر  گفت: جشنواره هفت‌سین از ۲۳ تا ۲۸ اسفند ماه در کارخانه کبریت برگزار می‌شود‌ ضمن اینکه  در کناره این جشنواره ، جُنگ شادی  نیز در جشن نوروز  در نظر گرفته شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زنجان،  سید اسماعیل موسوی در برنامه رادیویی مردم و مسوولین گفت : قبل از جشن  نوروز نمایشگاه عرضه محصولات نوروزی در کارخانه کبریت برگزار می‌شود و  برنامه‌های بسیار متنوعی را برای این روزها آماده کرده ایم .

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با  اشاره‌ای به برگزاری جُنگ شادی در روزهای  نوروز  گفت: این برنامه از دوم فروردین آغاز و تا اواسط فروردین ادامه دارد.

وی با بیان اینکه برنامه جُنگ شادی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می‌شود، افزود: در حال تعامل با مسوولین  شورای ترافیک ‌استان هستیم تا طرح گذر نوروز را در روزهای جشن نوروز  در خیابان  سبزه‌میدان‌ تا انقلاب برگزار کنیم.

موسوی در پایان اشاره‌ای به طرح محدودیت ترافیکی در هسته مرکزی شهر کرد و افزود: این طرح از شنبه شروع به کار کرده است.

وی گفت: این طرح همه‌ روزه از ساعت 16 تا 21 اجرا می‌شود و فقط تاکسی‌‌، اتوبوس و خودروهای امدادی می‌توانند به هسته مرکزی شهر ورود پیدا کنند.

وی  با بیان اینکه برخی مردم به این طرح اعتراض دارند، گفت: باید از یک جایی شروع کرد و متاسفانه با آغاز طرح جدید برخی افراد اعتراض خواهند کرد ولی این طرح باید از یک جایی آغاز شود.

موسوی افزود: در روزهای پایانی سال  همیشه  شاهد  ترافیک سنگین در هسته مرکزی شهر بودیم و مجبور شدیم  امسال برای ادلین بار این طرح را به شکل پایلوت اجرایی کنیم..

مطلب قبلی در جلسه شهردار زنجان با معاون سازمان انرژی های تجدید پذیر مطرح شد؛ خرید تضمینی 30 درصد از برق تولیدی نیروگاه زباله‌
مطلب بعدی شهر زنجان برای استقبال از مسافران نوروزی آماده می‌شود
Print
59 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn