دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

شهرداری زنجان به دنبال حجمی‎سازی کارهاست
shobeyri

شهرداری زنجان به دنبال حجمی‎سازی کارهاست

شهردار زنجان با بیان اینکه شهرداری زنجان به دنبال حجمی‎سازی کارهاست، گفت: وام گرفتن برای آسفالت معابر اشتباه است.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري زنجان، مسیح‌الله معصومی در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات شهرداری زنجان در بحث کاهش 50 درصدی رانندگان بخش خصوصی اظهار کرد: در این زمینه بر اساس مصوبه شورای شهر عمل شده است.

وی با اشاره به اینکه که شهرداری به دنبال حجمی‌سازی کارها است، تصریح کرد: در این زمینه اقداماتی نیز آغاز شده و در حال انجام است.

شهردار زنجان درباره بحث گرفتن وام از سوی شهرداری نیز گفت: اینکه شهردار برای لکه گیری و آسفالت و ... وام بگیرد اشتباه است، اما برای طرح‌های بزرگ باید از تسهیلات استفاده شود.

معصومی همچنین در ادامه به لایحه مطروحه در جلسه درباره عقد قرارداد با شرکت پست برای ارسال قبوض جریمه متخلفین رانندگی که از طریق دوربین‌های نظارتی و یا سامانه مدیریت پارک حاشیه‌ای اعمال قانون می‌شود نیز گفت: برای اینکه سهم شهرداری محقق شود، باید ابتدا قبوض به درب منازل افراد برود.

وی با اشاره به جلسه اخیر برگزار شده با دستگاه‌های ذیربط در حوزه حمل و نقل از جمله راهنمایی و رانندگی گفت: در تهران سهم شهرداری ناشی از قبوض جریمه به حساب خود شهرداری ریخته می‌شود، اما در بقیه شهرها اینگونه است، از همین رو گله‌ای که همه شهرداری‌ها دارند این است که سهم مذکور باید در دست شهرداری د و این موضوع را کلان‌شهرها از جمله شیراز پیگیر است.

لازم به ذکر است، طبق لایحه طرح شده در شهرداری زنجان  شهرداری زنجان در نظر دارد نسبت به عقد قراراد با شرکت پست برای ارسال قبوض جریمه متخلفین رانندگی که از طریق دوربین‌های نظارتی و یا سامانه مدیریت پارک حاشیه‌ای اعمال قانون می شود اقدام کند.

البته لازم به توضیح است که هزینه ارسال هر برگه در استان با پست عادی 11 هزار ریال و خارج از استان 18 هزار ریال و به تعداد 5 هزار برگ در هر ماه و به مدت یکسال است.

انتهای پیام/منبع: فارس

مطلب قبلی آگهي مناقصه عمومي شماره(33- 96)
مطلب بعدی فرهنگ استفاده از کارت شهروندي نهادینه نشده است
Print
92 رتبه بندی این مطلب:
5.0
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn