ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

آرشیو اخبار

آگهي مناقصه عمومي شماره ( 41 - 97 ): خريد مبلمان شهري مورد نياز در پارك بانوان غرب

آقای شبیری 0 4 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظر دارد نسبت به خريد   مبلمان شهري مورد نياز در پارك بانوان غرب را برابر مشخصات فني و شرايط قيد شده در اسناد و مدارك منضم، از طريق مناقصه عمومي از  اشخاص حقيقي و حقوقي كه موضوع فعاليت آنها  در رابطه با موضوع مناقصه باشد اقدام  نمايد . لذا از كليه متقاضيان دعوت ميگردد جهت دريافت اسناد مناقصه در مواعد مقرر به نشاني ذيل مراجعه نمايند .

حذف پارکینگ فروش شهر به افراد خاص است

آقای شبیری 0 3 رتبه مطلب: بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان حذف پارکینگ را به منزله فروش خیابان و شهر به افراد خاص عنوان و بر جلوگیری از حذف پارکینگ تأکید کرد. اسماعیل دویران در نشست هم اندیشی با روسای اتحادیه های صنفی که عصر چهارشنبه در محل فرهنگسرای زندگی پارک بانوان برگزار شد.دغدغه های فرهنگی در شهر پایتخت شور و شعور حسینی را مهم ارزیابی و به سرانه استاندارد نیروی انسانی در شهرداری ها اشاره کرد و گفت : سرانه استاندارد نیروی انسانی در شهرداری ها برای هر ۸۰ نفر یک نفر است و این آمار در شهرداری تهران برای هر صد نفر یک نفر ولی در شهرداری زنجان برای هر ۱۲۸ نفر یک نفر نیروی انسانی است .

قشری نگری موجب بالا رفتن هزینه‌های مدیریت شهری می‌شود

آقای شبیری 0 12 رتبه مطلب: بدون رتبه

نایب رییس شورای اسلامی شهر زنجان در نشست کشوری تبیین اهداف و برنامه های پدافند غیر عامل در شهرداریها گفت: باید بپذیریم که در راستای پذیرش و نهادینه کردن باورپذیری بین مردم و حتی مسئولین توفیقات لازم حاصل نشده است .

RSS
12345678910انتها
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان