دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

EasyDNNNews

شهر زنجان برای استقبال از مسافران نوروزی آماده می‌شود
shobeyri

شهر زنجان برای استقبال از مسافران نوروزی آماده می‌شود

شهردار منطه دو زنجان با اشاره به آماده سازی شهر برای استقبال از نوروز گفت: شهر زنجان برای استقبال از مسافران نوروزی آماده می‌شود.

علی محمدی با بیان ینکه جشن  نوروز فرصت طلایی و بسیار ارزشمند برای جذب مسافران نوروزی و توسعه گردشگری شهری است، افزود: در این‌باره باید اقدامات یک‌پارچه و هدفمندی توسط حوزه‌های مختلف از جمله بخش‌های متولی انجام شود.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی وسیع برای بهبود وضعیت شهر انجام شده است، گفت : لکه گیری خیابان های  شهری، شست وشوی جدولها ، درختکاری و گل‌کاری در حجم بالا و نصب المانهای مختلف از جمله برنامه هایی است که برای استقبال از نوروز توسط کارکنان  شهرداری در حال انجام است.

این مسوول ادامه داد: یکی از مواردی که برای سال آینده مورد توجه  مسئولان شهری قرار گرفته است تعمیر و نصب مبلمان جدید در سطح شهر و منطقه است و این اقدامات در حال انجام است که امیدواریم عملیات اجرایی دراین حوزه تا چند روز آینده به اتمام برسد.

وی با اشاره به اینکه نقص های  عمرانی از جمله پیاده روسازی ها نیز توسط اکیب‌های مختلف در حال انجام است، یادآورشد: آماده سازی قسمت های  ورودی و خروجی شهر نیز در حال انجام است و برای استراحت و اسکان مسافران نوروزی نیز کارکنان شهرداری منطقه دو  پارک ملت را به همین منظور آماده میکنند.

محمدی اظهار امیدواری کرد  شهروندان سال آینده را  پویا و با نشاط آغاز کنند  و شهرداری هم تمام  تلاش خود را برای فراهم کردن شهری نوروزی به کار گیرد.

مطلب قبلی جشنواره هفت سین در کارخانه کبریت برگزار می‌شود
مطلب بعدی نصب 9 المان ویژه نوروز تا پایان سال در نقاط مختلف شهر
Print
65 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn