دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

فرآیند پیشرفت پل گلشهر منطبق با برنامه است
shobeyri

فرآیند پیشرفت پل گلشهر منطبق با برنامه است

شهردار زنجان گفت: فرآیند پیشرفت پل گلشهر منطبق با برنامه اعلام شده است.

مسیح‌اله معصومی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان، اظهار کرد: البته مشکلاتی در آغاز کار وجود داشت که انتظار همراهی مسئولان و شهروندان با شهرداری را داریم؛ چراکه اتمام کارها در موعد مقرر به نفع شهر است.

وی به افتتاح شهرک خودرو در هفته آینده نیز اشاره کرد و افزود: این پروژه، کارگاه بزرگی برای ساماندهی مشاغل مزاحم بوده و امیدواریم اقدامات تکمیلی در این محل به‌زودی انجام شود.

معصومی در ادامه با تاکید بر تغییر نگرش به توسعه عمران شهری، تصریح ‌کرد: باید میزان تغییرات و به‌روزآوری در شهرداری سرعت بگیرد و خوشبختانه هم‌اکنون در این مسیر قرار داریم.

این مسئول به وضعیت پروژه سبزه‌میدان نیز اشاره کرد و گفت: منطقی‌ترین روش تصمیم اخیر در رابطه با این طرح است و قول می‌دهیم کارها را در موعد مقرر انجام دهیم.

وی به پروژه‌های عمرانی سطح شهر نیز اشاره کرد و افزود: در پروژه‌های بزرگ جلوتر از برنامه در حال کار هستیم و در آخرین اقدام کلنگ پروژه پیاده‌راه خیابان امام در تیرماه به زمین زده خواهد شد.

معصومی تصریح ‌کرد: در حوزه آسفالت‌ریزی نیز باید گفت که شاهد افزایش ۹۰ درصدی تولید آسفالت هستیم و به اندازه مصرف یک سال قیر خریداری شده و نگران افزایش قیمت‌ها در این بخش نیستیم.

وی ادامه داد: در سال‌های گذشته قراردادهای کوچک در مناطق اجرا می‌کردیم و با حجم بالای پیمانکاران مواجه بودیم ولی به‌دنبال تجمیع کارها بودیم که این کار انجام شد که این کار مزایای فراوانی برای شهر دارد و ثمرات آن را در سال‌های آینده خواهیم دید.

شهردار زنجان همچنین به آخرین وضعیت تملکات نیز اشاره و خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده ولی توان شهرداری محدود است و نمی توانیم همه تملکات را یک جا انجام دهیم ولی کارها را با توجه به اولویت انجام می‌دهیم.

مطلب قبلی طرح پیاده‌راه اغلب در زمان شب اجرا می‌شود
مطلب بعدی شهرداری زنجان به اجرای طرح های عمرانی سرعت دهد
Print
28 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn