دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

محيط زيست يكي از چالش‌هاي جوامع امروزي  است
shobeyri

محيط زيست يكي از چالش‌هاي جوامع امروزي است

رئيس كميسيون سرمايه گذاري شوراي اسلامي شهر زنجان گفت: مبحث محيط زيست يكي از چالش‌هاي جوامع امروزي  است و مقابله با اين چالش وظيفه همگاني است.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري زنجان، سجاد خدايي در جلسه هيئت عالي سرمايه گذاري شهرداري زنجان كه با حضور سرمايه گذار پروژه احداث كارخانه توليد برق از پسماندهاي شهر زنجان برگزار شد، اظهار داشت: سرمايه گذار پروژه احداث كارخانه توليد برق از پسماندهاي شهر زنجان از تهديدات زيست محيطي فرصت طلايي توليد انرژي مي‌سازد.

وي با بيان اينكه اين شركت مي‌توانست مثل ساير شركت‌ها ساده‌ترين راهها را براي كسب سود انتخاب كند اما دغدغه‌هاي زيستي محيطي آنها را به اين كار ارزشمند كشانده است، تصريح كرد: مبحث محيط زيست يكي از چالش‌هاي جوامع امروزي  است و مقابله با اين چالش وظيفه همگاني است.

وي با اشاره به اينكه در اين مسير از مردم به عنوان توليد كنندگان پسماند تا مسئولان شهري و استاني و كشوري بايد تمام تلاش و كوشش خود را انجام دهند تا آسيبي به محيط زيست وارد نشود چرا كه ذيفعان همان مردم هستند، ادامه داد: مديريت شهري و مسئولان دولتي در زنجان در وفاق كامل قرار دارند.

وي با بيان اينكه مجموعه مديريت شهري با تعامل كامل و با يك عزم جدي كه مهمترين عامل موفقيت است در كنار سرمايه گذار خواهد بود و در جهت عملياتي كردن پروژه و كمك به اخذ مجوزهاي لازم از تمام ظرفيت ارتباطات و توان علمي و عملي خود استفاده خواهد كرد، افزود: براي اين منظور و كاهش بروكراسي اداري تلاش خواهد كرد.

وي خاطر نشان كرد: انتظار ما اين است كه شركت سرمايه گذار نيز با انجام به موقع تعهدات و رعايت زماني لازم با كيفيت و استانداردهاي جهاني به اين انتخاب كه از بين هشت شركت حائز شرايط و بعد از 42 جلسه كارشناسي پاسخ قابل قبولي دريافت كنيم و اين موضوع براي شركت سرمايه گذار فرصت سازي مناسبي براي ساير استانها باشد

وي خطاب به سرمايه گذار پروژه احداث كارخانه توليد برق از پسماندهاي شهر زنجان گفت: درخواست مي‌كنم ايران را يك كشور امن و داراي قابليتهاي سرمايه گذاري به همكاران و هموطنان معرفي كنيد و سلام و پيام صلح و دوستي ما را به آنها ابلاغ كنيد.

انتهاي پيام/

مطلب قبلی ارتباط خوب با جامعه مهمتر از سود بالا است/ تولید گاز CO۲ در کارخانه تولید برق از زباله صفر است
مطلب بعدی صدور حکم شهردار زنجان مراحل قانونی خود را طی می‌کند
Print
142 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn