دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

EasyDNNNews

نصب 9 المان ویژه نوروز تا پایان سال در نقاط مختلف شهر
shobeyri

نصب 9 المان ویژه نوروز تا پایان سال در نقاط مختلف شهر

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از نصب 9 المان ویژه نوروز تا پایان سال در نقاط مختلف شهر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زنجان، فرهاد رفیعی با بیان اینکه المان‌های طراحی شهری ویژه روزهای  نوروز و بهار در نقاط مختلف شهرجانمایی خواهد شد، گفت : امسل با تلاش های انجام شده طراحی همه المان ها توسط جوانان و هنرمندان زنجانی انجام شده و با توجه به داوری و بازبینی کارها از سوی اساتید و اهل فن 9 المان  اجرایی و نصب خواهد شد.

وی افزود: پس از اعلام فرخوان 38 طرح از سوی هنرمندان ارسال شد که پس از بررسی ، کارهای برتر برای اجرا معرفی شدند و امیدواریم تا چند روز آینده  المان‌ها در سطح شهر و با پراکندگی  مناسب نصب شوند که قطعا جلوه شهر را در این  روزها تغییر خواهند  داد.

این مسوول با بیان ینکه 14 سفره هفت‌سین نیز همچون سال های قبل در میادین و ورودی شهر جانمایی خواهد شد، گفت: هفت سین ویژه در میدان بسیج نصب می‌شود و امیدواریم این اقدامات باعث رضایتمندی شهروندان شود. لبته برنامه های وسیعی در رابطه با گل کاری در سطح شهر نیز در حال  انجام است.

وی ادامه داد: نصب فرش گل، طرحی دیوار گل و همچنین جانمایی سبدهای گل نیز از دیگر برنامه هایی است که تا پایان سال انجام میشود تا شهر را برای استقبال از نوروز آماده کنیم.

مطلب قبلی شهر زنجان برای استقبال از مسافران نوروزی آماده می‌شود
مطلب بعدی 73 درصد هزینه ساخت پل سیدالشهدا توسط شهرداری زنجان پرداخت شده است
Print
86 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn