دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

shobeyri

کمبود کارشناس در حوزه شهرسازی وجود دارد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به کمبود کارشناس در حوزه شهرسازی گفت: برخی از کارشناسان حوزه شهرسازی رفتار خوبی با مردم ندارند.

مسعود مرادخانی با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های شورا از زمان استقرار حمایت از پرسنل شهرداری بوده است، اظهار کرد: تاکنون در این زمینه دریغ نشده ولی ما در این بخش یک سری خطوط قرمز نیز داریم که بحث رضایت‌مندی مردم است.

وی با اشاره به اینکه برخی از حوزه‌های شهرداری ارباب رجوع بیشتری دارد که از جمله آن حوزه شهرسازی است، گفت: طبق رصدی که در یک بازه زمانی در این حوزه داشتیم، متوجه شدیم کار این حوزه زیاد است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه درخواست از شهرداری ورود به حوزه شهرسازی و حل این مشکل است، چرا که موضوع مطروحه در این بخش اصلا مطلوب نیست، اضافه کرد: برخی از ساختمان‌ها در شهر وجود دارد که مربوط به قبل از انقلاب است و با وجود افزایش جمعیت این امر رعایت نشده است.

مرادخانی در ادامه به مشکل تقاطع شیخ فضل‌الله نوری درانتهای خیابان جمهوری نیز اشاره کرد و گفت: اگر چند پلاک باقی مانده در این منطقه تملک شود، مشکل ترافیک در آنجا حل خواهد شد.

وی همچنین به منطقه همجوار مرکز کنترل ترافیک در خیابان هفده شهریور اشاره کرد و گفت: بحث تعریض مغازه‌ها در بخشی از این منطقه نیز رعایت نشده که تاکید داریم این موضوع نیز حل شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در ادامه به تسریع بحث پروژه‌های عمرانی در شهر تاکید کرد و اظهار داشت: انتظار ما انجام امور قبل از این بازه زمانی بود، که انتظار داریم شهردار در این زمینه تذکر لازم به حوزه مربوطه را بدهد.

وی به افزایش لجام گسیخته نرخ کالا اشاره کرد و گفت: امیدواریم با تدبیر لازم مشکلات لازم در این زمینه نیز به حداقل برسد

مطلب قبلی ساخت پل گلشهر طبق روزشمار در حال انجام است
مطلب بعدی آگهي مناقصه عمومي شماره ( 20 - 97 )؛ تأمين رنگ ترافيكي سرد و دو جزيي مورد نياز خط كشي معابر شهر زنجان
Print
20 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn