دات نت نیوک
Menu

فراخوان

EasyDNNNews

آگهي مناقصه (75 - 95)

علی شبیری 0 10 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظر دارد خدمات نقليه  به منظور انجام مأموريتهاي درون شهري و برون شهري توسط خودروهاي  سواري( پرايد، پژو، سمند ، L90   ، ريو و....) وانت پيكان، نيسان كفي و كمپرسي و وانت  مزدا  دو كابين  براي واحدهاي ستادي ، امور شهر، عمراني و...   به شركتهاي فعال وداراي تاييديه صلاحيت از اداره تعاون كار ورفاه اجتماعي ( امور حمل ونقل)  ، شركتهايي كه  موضوع اساسنامه آنان  انجام امور حمل و نقل  مسافردرون شهري  مي باشد و تاكسي تلفني هاي داراي مجوز از مراجع ذيصلاح و داراي سوابق كاري  متناسب با موضوع مناقصه  كه توانايي انجام كار را دارند واگذار نمايد .

آگهي مناقصه عمومي شماره (74/95/ح/ش)

علی شبیری 0 121 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظردارد  نگهداري فضاي سبز ، بوستانها و ميادين  نواحي  سه گانه منطقه دو شهرداري زنجان  را از طريق مناقصه به شركتهايي كه در اساسنامه و موضوع آن انجام عمليات كشاورزي يا فضاي سبز  پيش بيني شده باشد و داراي  رزومه تخصصي  و سابقه كار مفيد حداقل به مدت 2 سال در زمينه ايجاد و توسعه  و نگهداري فضاي سبز  واگذار نمايد .لذا ازكليه شرکت ها ي واجد شرايط دعوت به عمل مي آيد  جهت كسب اطلاعات بيشتر به آدرس اينترنتي WWW.ZANJAN.IR  مراجعه نموده و يا با شماره تلفن : 02433420481 تماس حاصل نمايند.

آگهي مزايده عمومي (95-73)

علی شبیری 0 416 رتبه مطلب: بدون رتبه

 شهرداری زنجان در نظر دارد  تعداد 21قطعه از زمينها و آپارتمانهاي و مغازه هاي متعلق به خود وسازمانهاي عمران و مديريت پسماند را با كاربري هاي مسكوني و تجاري- مختلط مسكوني واداري از طریق مزايده عمومی به اشخاص حقوقي و حقيقي با شرايط پرداخت 50% بهاي ملك به صورت نقد و50% الباقي در 12 قسط به صورت ماهيانه تا پايان  سال 1396 واگذار نمايد.

آگهي مناقصه( 72 - 95 ): تهيه و نصب 4 دستگاه آسانسور

علی شبیری 0 104 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظر دارد تهيه و نصب 4 دستگاه آسانسور را برابر مشخصات فني و عملياتي و شرايط قيد شده در اسناد و مدارك منضم ،از طريق مناقصه عمومي به اشخاص حقيقي و حقوقي واجد الشرايط (دارندگان پروانه طراحي و مونتاژ از سازمان صنعت و معدن و تجارت) واگذار نمايد . لذا از كليه متقاضيان دعوت ميگردد جهت دريافت اسناد مناقصه در مواعد مقرر به نشاني ذيل مراجعه نمايند .

آگهي مناقصه(71 - 95)

علی شبیری 0 299 رتبه مطلب: 3.0

شهرداري زنجان در نظر دارد عمليات اجراي پروژه هاي خود را برابر مشخصات فني و عملياتي و شرايط قيد شده در اسناد و مدارك منضم ،از طريق مناقصه عمومي به پيمانكاران واجد الشرايط واگذار نمايد . لذا از كليه متقاضيان دعوت ميگردد جهت دريافت اسناد مناقصه در مواعد مقرر به نشاني ذيل مراجعه نمايند .

12345678910انتها
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn