ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

فراخوان

آگهي مناقصه عمومي شماره ( 40 - 97 )؛ خريد، نصب و راه اندازي آسانسور و پله برقي در پاركينگ طبقاتي سعدي

آقای شبیری 0 54 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظر دارد خريد،  نصب و راه اندازي آسانسور و پله برقي در پاركينگ طبقاتي سعدي  را برابر مشخصات فني و عملياتي و شرايط قيد شده در اسناد و مدارك منضم ،از طريق مناقصه عمومي به اشخاص حقيقي و حقوقي واجدالشرايط واگذار نمايد . لذا از كليه متقاضيان دعوت ميگردد جهت دريافت اسناد مناقصه در مواعد مقرر به نشاني ذيل مراجعه نمايند.

آگهي مزايده عمومي(39-97)؛

آقای شبیری 0 55 رتبه مطلب: بدون رتبه

سازمان مديريت پسماند شهرداري زنجان در نظر دارد امتياز اجراي طرح تفكيك از مبدأ و جمع‌آوري پسماندهاي خشك شهري محدوده هاي معين شده از مناطق 1و2 شهر زنجان (فاز دوم) را  ازطريق برگزاري مزايده عمومي  برابرشرايط منضم به اسناد مزايده به اشخاص حقوقي واگذار نمايد.

آگهي مناقصه عمومي شماره ( 38 - 97 )؛

آقای شبیری 0 75 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظر دارد عمليات خريد تجهيزات و نصب و راه اندازي تجهيزات دوربين هاي نظارت تصويري برابر مشخصات فني و عملياتي و شرايط قيد شده در اسناد و مدارك منضم، از طريق مناقصه عمومي به شركتهايي كه موضوع فعاليت آنها و گواهينامه آموزشي مرتبط با موضوع مناقصه باشد واگذار نمايد .

آگهي فراخوان عمومي شناسايي سرمايه گذار در پروژه احداث و بهره برداري كافه گل (نوبت دوم )

آقای شبیری 0 28 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظر دارد اجراي پروژه احداث و بهره برداري پروژه كافه گل را با روش سرمايه گذاري مشاركتي ( B.O.T ) به افراد حقيقي و حقوقي واجد شرايط واگذار نمايد .

آگهي مناقصه عمومي شماره (37-97 ):

آقای شبیری 0 103 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظر دارد انجام عمليات مميزي كليه املاك منطقه 2  شهرداري زنجان  به روش برداشت مكانيزه در قالب نرم افزار ارائه شده و فرمهاي مميزي  توسط كارفرما و ايجاد پايگاه اطلاعات مكاني و تشكيل بانك اطلاعات مميزي از آخرين وضعيت بلوكها،املاك،ساختمانها و واحدهاي كسبي به صورت مرحله به مرحله در محدوده شهرزنجان. به شركتهاي داراي حداقل رتبه 3 در  يكي از حوزه هاي  معماري ، شهرسازي ، نقشه برداري زميني، GIS  وهمچنين داراي توان مالي و تجربه مفيد و موثر در مديريت  پروژه مميزي املاك واگذار نمايد.

RSS
123456789
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان