دات نت نیوک
Menu

اخبار

مركز خريدوفروش خودرو افتتاح شد
کرمی

مركز خريدوفروش خودرو افتتاح شد

مرکز خرید و فروش خودرو با حضور مسولین استانی افتتاح و به بهره برداری رسيد.
رضائي رئيس سازمان ساماندهي مشاغل شهري افزود:مركز خريد وفروش خودروي زنجان ديروز درمساحتي بالغ بر 30هزار مترمربع افتتاح شد وقرار است درفازهاي بعدي اين مركزدرقالب نمايشگاه دائمي بازار خودرو ساماندهي شود.
وی همچنین از کلنگ زنی سایت نمایشگاهی مرکز خرید و فروش خودرو در همین روز خبر داد و افزود :
با راه اندازی مرکز خرید و فروش خودرو و تبدیل تدریجی آن به نمایشگاه دائمی، بازار خودروی شهر زنجان ساماندهی می شود.
رضائي افزود : مرکز خرید و فروش خودرو در مرحله نخست فقط روزهای جمعه فعال خواهد بود و به تدریج این محل در مراحل بعدی به محل دائمی خرید و فروش خودرو در تمام روزهای هفته تبدیل می شود.
وی اعتبار صرف شده برای ساخت وآماده سازی مرکزخریدوفروش خودرو را 3میلیارد ریال عنوان کرد ويادآور شد محل کنونی آماده سازی شده برای مرکز خرید و فروش خودرو همان محل سابق پارکینگ اتوبوسرانی شهرداری و فضایی برای ساماندهی نمایشگاه های خودرویي موجود در سطح شهر که معابر عمومی را اشغال کرده اند، محسوب می شود و از ویژگی های بارز این مرکز حذف واسطه ها و دلال ها از عرصه خرید و فروش خودرو وارتباط مستقیم خریدار وفروشنده بانظارت کارشناسان فنی مقیم در مرکز خرید و فروش خودرو است.
رضائي با اشاره به مطالعات و پیش بینی های انجام شده برای راه اندازی و فعالیت مرکز خرید و فروش خودرو تاکید کرد : با توجه به نزدیکی زنجان به هفت استان و فاصله حداکثر چهار ساعته آن به بخش قابل توجهی از جمعیت کشور، این شهر می تواند بازار مناسبی برای شمال غرب کشور باشد.
وي همچنین درباره ضرورت راه اندازی سامانه مرکز خرید و فروش خودرو هم این چنین توضیح داد : این مرکز بستر مناسب برای انجام معاملات در حضور كارشناسان ذي صلاح فني و بي طرف در معامله براي ايجاد اطمينان خاطر بيشتر براي متعاملين ايجاد کرده است و به موازات آن نرم افزار شناسايي و اعلام عمومي خودروهاي موجود در مجموعه براي متقاضيان فروش خودرو و قابل بهره برداري در تمام نقاط كشور براي اطلاع رساني و به صورت آنلاين پيش بيني کرده است.
مطلب قبلی رئيس سازمان ساماندهي مشاغل شهري وفرآورده هاي كشاورزي شهرداري زنجان خبر داد:
مطلب بعدی استقبال شهروندان از مركز خريدوفروش خودرو
Print
9 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn