دات نت نیوک
Menu

اخبار

اسکان در راه ماندگان در نمازخانه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان
SuperUser Account

اسکان در راه ماندگان در نمازخانه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شهرداری زنجان از پذیرایی و اسکان 150مسافر در راه مانده در نمازخانه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري زنجان، جواد اسدی اظهار کرد: از زمان آغاز بارش برف و وضعیت ویژه شهر در نتیجه این بارش‌ها، نیروهای شهرداری در حالت آماده باش هستند.

وی با اشاره به اینکه یکی از اقدامات شهرداری پس از بارش برف نمک‌پاشی در معابر و تسهیل در رفت و آمد است، اضافه کرد: به همین منظور به اندازه کافی نمک و شن در انبار شهرداری وجود دارد و از طرفی در مخازن سطح شهر نیز نمک به اندازه لازم تعبیه شده است.

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شهرداری زنجان با بیان اینکه هیچ مشکلی از نیرو و تجهیزات در شهرداری زنجان در مواقع بحرانی از جمله بارش برف وجود ندارد، تصریح کرد: با توجه به همین موضوع طی روزهای گذشته تعدادی از مسافران در راه مانده، به علت بسته شدن راه‌های مواصلاتی و بارش برف و یخبندان در نمازخانه سازمان حمل و نقل بار و مسافر اسکان داده شدند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری زنجان با تجهیزات کامل و با غذای گرم و وسایل گرمایشی از مسافران در راه مانده پذیرایی کرد، گفت: تقریبا تعداد مسافران اسکان داده شده 150 نفر در طول دو روز بود.

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شهرداری زنجان در ادامه به تاریخچه تشکیل ستاد مدیریت بحران شهرداری زنجان نیز اشاره کرد و گفت: سال 1394 ستاد مدیریت بحران در زنجان تشکیل یافته و از همان سال یکی از موضوعات مورد توجه این ستاد آموزش شهروندان در حوزه مقابله با سوانح و حوادث بوده است.

اسدی افزود: در همین راستا و به منظور افزایش آگاهی همشهریان مجتمع‌های مسکونی دارای خانوارهای زیاد شناسایی شده و کارشناسان با حضور در این مجتمع‌ها آموزش‌های لازم را به شهروندان ارائه می‌دهند، اما یکی از مشکلات در رابطه با این بحث آن است که مردم استقبال زیادی از آموزش‌ها ندارند که باید در این زمینه فرهنگسازی لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/منبع: فارس

مطلب بعدی شهر زنجان به لحاظ بافت فرسوده و جمعیت ساکن در این بافت نیازمند توجه جدی است
Print
71 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn