دات نت نیوک
Menu

اخبار

شهر زنجان به لحاظ بافت فرسوده و جمعیت ساکن در این بافت نیازمند توجه جدی است
SuperUser Account

شهر زنجان به لحاظ بافت فرسوده و جمعیت ساکن در این بافت نیازمند توجه جدی است

شهردار زنجان با بیان اینکه شهر زنجان به لحاظ سطح بافت فرسوده و جمعیت ساکن در  آن نیازمند توجه جدی است، از معاون رئیس جمهور خواست، دستورات لازم را برای تعیین تکلیف زمین‌های بلاتکلیف سازمانها،نهادها و  ادارات در این شهر صادر کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و  امور بین‌الملل شهرداری زنجان، مسیح‌الله معصومی در نشست استانداران و شهرداران کشور در جلسه ستاد ملی  بازافرینی بافتهای شهری  با اشاره به شرایط جمعیتی شهر زنجان اظهار داشت : این شهر  با توجه به سطح قابل توجه  بافتهای  فرسوده و جمعیت ساکن در آن نیازمند توجه و رسیدگی جدی است.

وی به سایتها و زمینهای متعلق به سازمان‌ها و نهادها شامل زمین‌های بلا استفاده در شهر زنجان اشاره کرد و گفت: این زمین‌ها که اکثرا در بافت فرسوده یا حاشیه آنها واقع شده  است، مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است.

شهردار زنجان با بیان اینکه همین زمین‌‌های متروکه در عین حال ظرفیت بسیار خوبی به جهت ساماندهی بافتهای فرسوده خواهند داشت، تصریح کرد: باید شرایط لازم برای استفاده از این زمین‌ها فراهم شود تا بهتر بتوانیم اقدامات توسعه‌ای را در شهر زنجان انجام دهیم.

وی همچنین از دکتر نهاوندیان معاون رئیس جمهور خواست، دستورات لازم را برای تعیین تکلیف این زمین‌ها صادر کند تا شهرداری نیز اقدامات لازم را برای استفاده بهینه از آنها به عمل آورد.

گفتنی است، نشست  استانداران و شهرداران مراکز استانهای کشور در جلسه ستاد ملی بازآفرینی با حضور دکتر نهاوندیان معاون رئیس جمهور و دکتر افشانی معاون وزیر کشور مهندس ترکان مشاور رئیس جمهور، مهندس تابش رئیس سازمان بنیاد مسکن و دکتر نجفی شهردار تهران در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

انتهاي پيام/

مطلب قبلی اسکان در راه ماندگان در نمازخانه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان
مطلب بعدی تم‏های مخفی ویندوز 7
Print
70 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn