English _ انگلیسی   |   صفحه اصلی   |   نقشه سایت   |   دوشنبه 07 فروردين 1396

برای ارتباط با شهردار و طرح نقطه نظرات اعم از پيشنهادات و شكايات اینجا کلیک نمایید.

اخبار
تاریخ: چهارشنبه 8 دی 1395 نمایش: 182 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
ملاحظات حقوقی در پروژه سبزه میدان رعایت شده است

شهردار زنجان گفت: همه ملاحظات حقوقی در پروژه سبزه میدان رعایت شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری زنجان، حبیب یگانه در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان در پاسخ به اظهارات یکی از اعضای شورا در خصوص پروژه سبزه میدان، اظهار داشت: اطلاعات کاملی را در جلسه آتی شورای اسلامی شهر زنجان در خصوص همه موارد مطرح شده ارائه خواهم کرد.

این مسئول با بیان اینکه مسائل مطرح شده در خصوص پروژه سبزه میدان دقیق و صحیح نیست، افزود: ایجاد اغتشاش و تزلزل در انجام امور موجب ترس سرمایه گذاران از ورود به پروژه های شهری زنجان می شود و باید از این رویکرد پرهیز کنیم.

یگانه با بیان اینکه سال نخست برای طراحی فاز صفر پروژه و همچنین تملکات توسط شریک تعیین شده بود، افزود: مطابق با بندهای متعهد شده، شاهد انجام تعهدات نبودیم.

وی به پیشینه این طرح و مسائل پیش آمده اشاره کرد و اظهار داشت: مطابق ماده 31 و 32 از متن قرارداد مربوطه فاز یک و تملکات پروژه بر عهده شریک بوده و عدم انجام تعهدات موجب فسخ قرارداد شده است .

یگانه به صدور اخطارهای متعدد به دلیل عدم انجام تعهدات مطابق قرارداد اشاره و خاطرنشان کرد: نمایندگان حقوقی شهرداری پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دادند.

این مسئول ساخت پروژه سبزه میدان را یک پروژه کم نظیر در سطح کشور عنوان کرد و گفت: این پروژه در راستای تقویت معماری ایرانی-اسلامی پیرو منویات مقام معظم رهبری است.

یگانه همچنین توضیحات کاملی در خصوص وضعیت کوی فرمانیه ارائه داد و تاکید کرد: صورتجلسه ای در این خصوص طی سالیان گذشته منعقد شده و بخشی از این اراضی نیز توسط کمیسیون ماده 5 تفکیک شده است.

انتهاي پيام/

کد: 8787
نویسنده مطلب: روابط عمومی