English _ انگلیسی   |   صفحه اصلی   |   نقشه سایت   |   دوشنبه 07 فروردين 1396

برای ارتباط با شهردار و طرح نقطه نظرات اعم از پيشنهادات و شكايات اینجا کلیک نمایید.

اخبار
تاریخ: چهارشنبه 8 دی 1395 نمایش: 110 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بیانیه کارکنان شهرداري زنجان بمناسبت فرا رسیدن حماسه 9دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که بر پایه ولایت فقیه که استمرار راه انبیاء و امامان معصوم(ع) و میراث گرانقدر معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) می‌باشد؛ افتخارات و دستاوردهای عظیم و بی‌بدیل داشته است.

در تقویم تاریخ انقلاب اسلامی دوران غرور آفرینی از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس، پیشرفت در عرصه های مختلف و.... ثبت شده است که جزء لاینفک هویت هر ایرانی می‌باشد و در این میان دشمنان ایران و اسلام پیوسته در تلاش بوده اند که با توطئه های خصمانه مسیر رشد و توسعه ملت ایران را ناهموار کنند.

تاریخ 33 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته‌ای از نمونه‌های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایتمدار و متعهد می باشد و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده‌اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب ناکام گشته‌اند. فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 از دیگر نقشه‌ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد.

ملت ایران با الهام از آموزه‌های بزرگ و الهام بخش عاشورای حسینی(ع) و بر افراشته نگه داشتن پرچم بصیرت، آگاهی و حرکت در مدار ولایت فقیه در هر زمان و مکان، اجازه نخواهند داد که استکبار و سران فتنه بتوانند فرصت مجددی برای ایجاد فتنه‌های شیطانی بیابند و به فضل الهی، تحت ولایت و زعامت رهبر و مولای بصیر و شجاع خود حضرت امام خامنه‌ای عزیز(حفظه الله) پرشتاب‌تر از گذشته مسیر پیشرفت، تعالی و حرکت برای تمدن‌سازی نوین اسلامی را تداوم خواهد بخشید.

در این راستا مدیریت شهری زنجان، ضمن گرامیداشت فرارسیدن نهم دي ماه سالروز تجلي عشق به ولايت، بصيرت،دشمن شناسي و عمل به هنگام ملت شريف ايران اسلامی گرامي را داشته و لبیگ گوی امام و ولی فقیه خویش بوده و خواهند بود.

روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري زنجان

کد: 8788
نویسنده مطلب: روابط عمومی